WebDesign

Vytváříme firemní i osobní webové presentace, které budou nejen designově zajímavé, ale také snadno vyhledatelné. Zabýváme se kompletní tvorbou webových stránek pod CMS Joomla. Zajistíme Vám doménu, poskytneme webhosting a zajišťujeme i údržbu. Působíme po celé ČR.

Redakční systém

Pro tvorbu webové prezentace používáme CMS Joomla, protože se jedná o jeden z nejkvalitnějších redakčních systémů, který umožňuje snadnou obsluhu a správu stránek a naučí se ho ovládat i naprostý laik. To vám umožňuje si spravovat váš web vlastními silami po krátkém zaškolení. Ale je samozřejmé, že se vám můžou o web starat jenom naši technici. Ale hlavně máme dlouhodobé zkušenosti z CMS Joomla, již od roku 2008 jsme aktivní v české komunitě Joomla, staráme se o jazykový překlad systému do češtiny.

Výhody redakčního systému

  • Snadná a přehledná editace obsahu stránek

  • Správa uživatelů a jejich práv dle GDPR

  • Statistické funkce přímo v redakčním systému

  • Snadné nahrávání dokumentů a souborů

  • Přednastavená grafika rozložení příspěvků

  • SEO prvky přímo v systému

Postup návrhu

Úvodní analýza

V úvodu se seznámíme s vašimi potřebami a účelem nového webu. Pokud existuje stávající web provedeme jeho analýzu. Na základě vašich požadavků a představ co by vám měla webová prezentace přinést, společně stanovíme cíle nového webu.

Cenová nabídka

V závislosti na úvodní analýze vám vystavíme cenovou nabídku včetně harmonogramu prací.

Vytvoření návrhu

Vytvoření návrhu struktury obsahu a grafického rozložení webové prezentace. Grafické zpracování bude v souladu s vašimi požadavky či grafickým manuálem vaší firmy.

Schvalování návrhu

Ve schvalovacím procesu návrhu webové prezentace budou vaše připomínky a náměty zapracovány do návrhu. Předpokládá se jedno až dvě schvalovací kola.

Tvorba webové prezentace

Při této činnosti bude nasazen redakční systém Joomla. Bude provedeno nahrání potřebných rozšíření, jejich nakódování či naprogramování. Do webové prezentace budou vloženy vámi dodané texty, fotky či soubory. Bude také provedeno testování celého webu.

Schvalování webových stránek

V tomto schvalovacím procesu se jedná pouze o malé kosmetické úpravy a opravy překlepů. V tomto scvalování nelze již zásadně měnit strukturu ani grafiku webu.

Předání webových stránek

V rámci předání konečné podoby webu bude krátké zaškolení obsluhy či správce stránek. Přiložen bude i návod na vkládání příspěvků (článků, fotek atd.).

Kontakt

KrobDesign spol s r.o.
  • V Jezerách 81
  • 25241 Dolní Břežany - Lhota
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sociiální sitě